Teisinių / imigracinių reikalų tvarkymas

 

Mes žinome, į kokias valdžios institucijas turi kreiptis užsieniečiai, kokias registracijos ir kitas formalias procedūras jiems reikia atlikti, taip pat išmanome naujausius teisės aktus ir reikalavimus imigracijos klausimais. Mes galime dirbti su jumis ir patarti, kokia iš toliau nurodytųjų imigracijos procedūrų būtų tinkamiausia jums:

Prašymai dėl vizos

ES valstybių narių piliečiai gali atvykti į Lietuvą laisvai, be vizų ir specialių leidimų. Daugelio kitų šalių piliečiams nereikia vizos, jeigu jie bus Lietuvoje ne ilgiau kaip 90 dienų. Spragtelėję čia, rasite šalių sąrašą. Jeigu jūs esate iš šalies, kurios gyventojams reikalinga viza atvykimui į Lietuvą, tuomet pateikite dokumentus šiai vizai gauti. Mūsų bendrovė padės jums visuose prašymo dėl vizos etapuose.

Prašymai išduoti leidimą dirbti

Norėdami legaliai dirbti Lietuvoje, jūs turėsite susitvarkyti daugybę dokumentų. Leidimų dirbti išdavimo sąlygos ES piliečiams ir ne ES piliečiams yra skirtingos. Leidimų dirbti išdavimo tvarką nustato Socialinės apsaugos ir darbo ministerija. Leidimus dirbti išduoda ir atšaukia (panaikina) Lietuvos darbo birža prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos. Daugiau informacijos rasite spragtelėję čia. Mūsų bendrovė gali jums padėti visos šios sudėtingos procedūros metu, sutvarkydama reikalingus dokumentus.

Leidimai gyventi

Leidimai gyventi Lietuvoje yra dviejų rūšių: leidimai laikinai gyventi ir leidimai nuolat gyventi. Daugiau informacijos rasite spragtelėję čia. Mes užpildysime reikalingus dokumentus, atsižvelgdami į tai, ar jūsų poreikiai atitinka leidimo laikinai, ar leidimo nuolat gyventi reikalavimus.

Leidimų atnaujinimas ir panaikinimas (atšaukimas)

Mes seksime jums išduotus leidimus ir laiku pateiksime dokumentus, reikalingus leidimams atnaujinti ar panaikinti (atšaukti).

 

 
smart foreash