Gyvenamosios vietos paieška

 

Patogus ir jaukus būstas – tai vienas svarbiausių veiksnių persikėlus į naują šalį. Mes paprašysime jūsų pateikti poreikių ir pageidavimų naujajam būstui sąrašą ir paieškosime geriausių variantų, kuriuos galėtumėte apsvarstyti.

Trumpalaikis apgyvendinimas

Mūsų pagrindiniai miestai, labiausiai Vilnius, pasižymi puikiomis trumpalaikio apgyvendinimo galimybėmis: viešbučių ar butų daug ir miesto centre, ir priemiesčiuose. Mes padėsime jums susirasti tokią gyvenamąją vietą, kuri labiausiai atitiktų jūsų poreikius.

Namo paieška

Jeigu planuojate čia gyventi ilgesnį laiką, jums reikalingas būstas, kuriame jaustumėtės kaip tikruose namuose ir būtumėte netoli nuo darbo vietos. Mes paieškosime tokios vietos, kurioje jausitės patogiai ir jaukiai, kuri atitiktų jūsų gyvenimo įpročius – juk tai yra svarbu jūsų šeimos nariams.

Derybos dėl nuomos

Kai jau išsirinkote vietą, leiskite mums derėtis dėl geriausios jūsų būsto kainos. Kalbant vietine kalba, bus lengviau rasti teisingus žodžius ir argumentus, kurie padėtų suderėti geriausią nuomos kainą.

Sutartys su vietos komunalinių paslaugų teikėjais

Paprastai mūsų komunalinių paslaugų teikėjai nekalba angliškai, todėl visi dokumentai turi būti užpildyti lietuvių kalba. Patikėkite šį darbą mums. Mes padėsime jums pasirašyti visas reikalingas sutartis: elektros, šildymo, kabelinės TV, vandens tiekimo, valymo paslaugų, interneto paslaugų ir kitas.

 
smart foreash